Chusty do noszenia dzieci

Istnieje wiele powodów, dla których warto nosić dziecko w chuście. Dla rodziców jest to nie tylko doskonały środek transportu, który pozwala bez problemu dotrzeć w miejsca niedostępne dla wózków, lecz także daje dziecku poczucie bliskości i bezpieczeństwa.

Chusty do noszenia dzieci to również sposób terapii wielu dolegliwości niemowlęcych, takich jak kolka, czy bolesne ząbkowanie. Poprawne noszenie dziecka w chuście może być formą terapii dysplazji bioder, jak również pozwala uniknąć tego typu wady. 

Chusta do noszenia dzieci  idealnie buduje także więzi między dzieckiem a rodzicami, dając dziecku poczucie bliskość i kontaktu z mamą, którego tak bardzo potrzebuje.

Chusty ułatwiają codzienne życie, dając rodzicom dodatkową parę rąk.  

Nasz sklep internetowy oferuje chusty do noszenia dzieci marki LennyLamb. Posiadamy różne rodzaje chust. Mogą być to chusty elastyczne w różnych kolorach, idealne dla  noworodków, gdyż niezwykle dostosowują się do ciałka dziecka. Polecamy również chusty tkane zarówno bawełniane, jak i też chusty tkane z domieszką bambusa, niezwykle wytrzymałe i przewiewne, zapewniające nadzwyczajny komfort noszenia dziecka. 

Dodatkowym uzupełnieniem naszej propozycji są wielobarwne chusty kółkowe, których zaletą jest niebywała szybkość ich zakładania i zdejmowania. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl